Telefon: +36 (22) 504 640 Nyitvatartás: H - P: 9:00 - 17:00
Bejelentkezés

Felhasználónév *
Jelszó *
Emlékezzen rám

Állásajánlat (szerviztechnikus)

  • Posted on:  2021 January 28 15:38
  • Írta:

Székesfehérvár egyik meghatározó informatikai szolgáltató vállalkozása keresi azt a dinamikus, munkájára igényes, végletekig ügyfél centrikus, fiatalos hozzáállású munkatársat, aki szívesen dolgozna egy fiatalos csapat láncszemeként és részese szeretne lenni fejlődésünk egy újabb periódusának.

Munkatársat keresünk

Szerviztechnikus / kereskedő - értékesítő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek által javításra hozott eszközök átvétele, precíz adminisztrálása
  • Üzletbe betérő ügyfelek kiszolgálása (értékesítés, szakmai tanácsadás)
  • Szoftveres, hardveres hibák felderítése, diagnosztizálása, problémák megoldása
  • Windows alapú számítógépek, notebookok, nyomtatók hardveres javítása, üzembehelyezése, karbantartása
  • Proaktív részvétel a csapat munkájában
  • Napi egyeztetés a közvetlen felettessel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Számítógép, notebook szervizelésében, összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú informatikai végzettség
  • Microsoft Windows és Office alapos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 1-3 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Hardverek fejlődésének napi szintű követése, ismerete
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Adminisztrációs feladatok precíz, pontos kezelése
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Fiatal, dinamikus, az újdonságokra fogékony személyiség
  • Magas fokú ügyfélorientáció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vezetékes és vezetéknélküli hálózatok ismerete
  • Nyomtatók szervizelésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Linux ismeret
  • Szerverek kezelésében való jártasság

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Napi 8 órás munkarend (heti 40 óra)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés
  • IT support, Helpdesk
  • Szerviz technikus
  • Értékesítő
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Havi nettó fizetési keret:

  • 180 000 forinttól, tudástól függően

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél

Megjelent: 1276 alkalommal Utoljára frissítve: 2021 February 03 16:02
Tovább a kategóriában: « Állásajánlat