Telefon: +36 (22) 504 640 Nyitvatartás: H - P: 9:00 - 17:00

Állásajánlat (szerviztechnikus)

  • Posted on:  2021 January 29 05:38
  • Írta:

Székesfehérvár egyik meghatározó informatikai szolgálató vállalkozása keresi azt a dinamikus, munkájára igényes, végletekig ügyfél centrikus, fiatalos hozzáállású szerviztechnikust, aki szívesen dolgozna egy összeszokott csapat láncszemeként és részese szeretne lenni fejlődésünk egy újabb periódusának.

Ennek részeként, most bővítjük szervizkapacitásunkat, ahova az alábbi elvárásokkal keressük a jövő informatikai problémamegoldó kollégáját.

Munkatársat keresünk

Szerviztechnikus / kereskedő - értékesítő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek által javításra hozott eszközök átvétele, precíz adminisztrálása
  • Szoftveres, hardveres hibák felderítése, diagnosztizálása, problémák megoldása
  • Windows alapú számítógépek, notebookok, nyomtatók hardveres javítása, üzembehelyezése, karbantartása
  • Proaktív részvétel a csapat munkájában
  • Napi egyeztetés a közvetlen felettessel
  • Üzletbe betérő ügyfelek kiszolgálása (értékesítés, szakmai tanácsadás)

  Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Számítógép, notebook szervizelésében, összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú informatikai végzettség
  • Microsoft Windows és Office alapos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 1-3 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Hardverek fejlődésének napi szintű követése, ismerete
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Adminisztrációs feladatok precíz, pontos kezelése
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Fiatal, dinamikus, az újdonságokra fogékony személyiség
  • Magas fokú ügyfélorientáció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vezetékes és vezetéknélküli hálózatok ismerete
  • Nyomtatók szervizelésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Linux ismeret
  • Szerverek kezelésében való jártasság

 Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Napi 8 órás munkarend (heti 40 óra)

Állás, munka területei:

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, József Attila utca 23.

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél

Megjelent: 2026 alkalommal Utoljára frissítve: 2022 July 07 11:21